Adriana Matoshi thotë se ndarja nga bashkëshorti ka ndikuar pozitivisht

By

Aktorja shumë e dashur shqiptare, Adriana Matoshi, ka folur sërish për ndarjen nga bashkëshorti i saj.

Në fakt, ishin fansat ata që i kanë bërë një pyetje artistes lidhur me këtë çështje.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, dikujt i interesoi së si ka ndikuar ndarja e saj nga bashkëshorti.

Adriana nuk ngurroi të përgjigjej dhe tha: “Ka ndiku pozitivisht poget”.

Nëse nuk e dini, aktorja është nënë e katër fëmijëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm