Aktorja e njohur shërohet nga koronavirusi (FOTO)

By

Olga Kurylenko ka njoftuar se ajo është rikuperuar plotësisht pas luftimit me koronavirus.

Aktorja 40 vjeare, shkroi: “Unë jam shëruar plotësisht. Për një javë u ndjeva shumë keq dhe isha e shtrirë në shtrat, duke fjetur, me ethe dhe dhimbje koke të fortë. Javën e dytë, ethet u zhdukën por mu shfaq një kollë i lehtë dhe u ndjeva e lodhur. Në fund të javës së dytë, u ndjeva shumë mirë. Kollitja pothuajse është zhdukur edhe pse ndonjëherë kollitem në mëngjes. Unë jam mirë dhe tani po e shijoj këtë kohë me djalin tim”.

Më poshtë postimi i saj./Prive.al

View this post on Instagram

Happy Mother’s Day! #mothersday P.S. I have completely recovered 🙏 To recapitulate: For one week I felt pretty bad and was mostly in bed, sleeping, with high fever and strong headache. The second week, the fever was gone but some light cough appeared and I felt very tired. By the end of the second week I felt totally fine. Cough is almost gone although I still cough in the mornings but then it completely goes away for the day! I’m fine! And now I’m just enjoying this time to reflect on many things and spend my time with my son. 🙏 Я думаю я полностью выздоровела. Коротко о течении болезни: В первую неделю мне было очень плохо и я почти все время лежала с высокой температурой и много спала. Я спала 12 часов за ночь и потом ещё часа 3-4 днём!!! Подняться было тяжело. Усталость сумасшедшая. Головная боль дикая. Во вторую неделю температура полностью ушла и появился легкий кашель. Усталость осталась. Теперь практически никаких симптомов нет. Только немного кашель есть по утрам, но потом он полностью уходит на весь день. Теперь я наслаждаюсь отдыхом и провожу время с сыном. Держитесь!!! 💪 #coronavirus #коронавирус

A post shared by Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) on

Artikuj të ngjashëm