Çka i mori babait Nora Istrefi?! (Foto)

By

Këngëtarja Nora Istrefi tashmë shijon edhe statusin si nënë. Para pak dite ajo ka festuar lindjen e vajzës në një event përrallor në një lokal të kryeqytetit.

Me lindjen e Renee-së ka ndryshuar shumë jeta e saj dhe është bërë më e plotë.

Lumturinë mund ta kuptojmë edhe nga fotografitë  që poston por një të fundit e ka publikuar nëna e saj, e cila në të ka shkruar: “E bukura e mamit, buzëqeshjen si të babit”./Prive.al

noraaaa

Artikuj të ngjashëm