Don Xhoni e pranon publikisht se ka bërë seks me profesoreshën (VIDEO)

By

Një pjesë e tekstit në freestyle i cili flet për profesoreshën, e ka bërë atë edhe më të famshëm.

Gjatë një interviste dhënë në NIN në Klan Kosova, reperi i ri – fenomeni i karantinës nga Drenica, ka treguar përfundimisht a ka bërë apo jo seks me profesoreshën ashtu siç edhe thotë në tekst.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni përgjigjen e tij dhe shumë gjëra të tjera rreth artistit i cili arriti famë brenda natës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm