Enca tregon publikisht se ishte e lidhur me dikë nga estrada

By

Këto ditë karantine, Enca po i kalon në rrjete sociale, ashtu sikur shumë prej nesh.

Së fundmi, këngëtarja bëri një lojë në Instagram bashkë me fansat e saj.

“E kam bërë dhe nuk e kam bërë”, ishin përgjigjet e Encës kur adhuruesit e saj pyesin.

Përmes kësaj, artistja zbuloi publikisht se ka qenë e lidhur me dikë nga estrada, se i ka dërguar dikujt fotografi nudo dhe se është puthur me një femër.

Ndër të tjerash, Enca bëri me dije se videoklipi i këngës së re akoma nuk është xhiruar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm