Gati hiti i vitit 2020 – Detaje nga bashkëpunimi i Dhurata Dorës me Maitre Gims

By

Pas mega-hitit zemër me algjerianin e famshëm në Francë, Soolking, Dhurata Dora ka gati një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar.

Kësaj radhe, këngëtarja ka bashkëpunuar me Maitre Gims, i njohur në botë për muzikën e tij që ka arritur miliona klikime në YouTube dhe platforma të tjera.

Ky bashkëpunim po paralajmërohet të jetë një hit i vitit 2020 dhe quhet “Te Quiero”.

Lajmin e ka bërë të ditur DJ Assad i cili punon me artistin francez dhe të tjerë si Ozuna, J Balvin dhe të tjerë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm