Gjyste Vulaj e sheh vetë izolimin si diçka pozitive për familjen e saj

By

E shohim tejet rrallë nëpër intervista, mirëpo këtë të shtunë ajo ishte pjesë e Prive.

Këngëtarja shumë e dashur foli për vetë izolimin dhe si po e kalon familja e saj këtë periudhë.

Po ashtu edhe djali i saj Besarti si duket arriti të kuptoj këtë periudhë të cilën po e kalon e gjithë bota.

Prioriteti i vetëm i këngëtares është që të jetë një nënë dhe amvise shumë e përkushtuar.

Në intervistë ajo na tregon edhe për projektet e saj të ardhshme dhe tregon arsyet e ‘distancimit’ të saj nga sytë e publikut.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm