Gold AG i dedikon këngë diasporës

By

Gold AG nuk po ndalet. Reperi ka paralajmëruar një tjetër krijim muzikor.

“Diaspora” do të titullohet kënga e re e Gold AG që do t’i kushtohet mërgimtarëve.

“Diaspora” do të titullohet kjo prurje dhe lansohet me 3 korrik./Prive.al

Artikuj të ngjashëm