Ja çfarë surprize e priti Ledrin para banesës

By

Ditën e sotme, reperi Ledri Vula shënoi ditëlindjen.

Momentin e prerjes së tortës dhe befasinë kryesore, Vula e pati në villën e familjes në Brezovicë por surprizat nuk kanë ndaluar në malet e Sharrit.

Ledri është befasuar nga fansat e tij me një pankartë në hyrje të banesës së tij ku ishte i përfshirë një mesazh dhe fotografi nga etapa të ndryshme të jetës së reperit.

Tutje, Ledrin e kanë pritur edhe balona me numrin e viteve të cilat ai i ka kthyer prapa duke deklaruar me doza të shakasë që ndihet si 13 vjeçar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm