Justin Bieber i bën grimin gruas dhe rezultati është impresionues

By

Justin Bieber u përpoq t’i bënte grimin gruas së tij, modeles Hailey Baldëin për herë të parë ndonjëherë dhe rezultatet nuk ishin aspak keq.

Modelja 23-vjeçare, e cila është një ambasadore globale për bareMinerals, i jep burrit të saj 26-vjeçar këshilla se si – dhe ku – për të aplikuar siç duhet çdo produkt në video.

“Unë dua që të dukesh mirë. Unë nuk po përpiqem të të bëj si një kloun”, i thotë Justin asaj.

Pasi Justin përfundon me grimin, Hailey merr një pasqyrë dhe fillon të qeshë, duke i thënë atij se grimi duket “me të vërtetë e mirë”.

Makeup with The Biebers

This week on #TheBiebersonWatch, Justin Bieber tries his hand at doing Hailey Bieber's makeup. 💄

Gepostet von Facebook Watch am Montag, 18. Mai 2020

Artikuj të ngjashëm