Kaq kushton një veshje e Anitës, gruas së ish-kryeministrit Haradinaj

By

Markat e njohura janë favorite për shumë fytyra të njohura publike.

Ka prej tyre që vishen shumë shtrenjtë por edhe prej atyre që nuk ju bëjnë përshtypje çmimet.

Së fundmi, është zbuluar shifra e sakos së Anita Muçajt, bashkëshortes së ish-kryeministrit Ramush Haradinaj.

Në fotografinë e mëposhtme e shihni atë të veshur me një sako të zezë e cila në njërin krah është e mbuluar me gurë.

Ajo është e firmës Balmain dhe kushton hiç më pak se 2690 euro./Prive.al

Artikuj të ngjashëm