Kjo do të jetë 2020-ta për Rovena Dilon

By

E ftuar në edicionin  e fundit të Prive ishte Rovena Dilo e cila zbuloi shumëçka për publikun e saj.

Ajo flet se çka mund të presim nga ajo për vitin 2020 – çfarë projekte dhe bashkëpunime do sjell.

Po ashtu ajo flet se çka ka të re edhe ne jetën e saj personale.

Për më shumë ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm