Kjo është pritja që iu bë Eminas në Izrael

By

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj që prej lidhjes me miliarderin Sam Nazarian udhëtimet i ka pasur edhe më të shpeshta se më parë.

Destinacione përrallore nga më të ndryshmit kanë qenë pjesë e listës së gjatë por vendi i origjinës së bashkëshortit është vizituar më rrallë.

E tani, në një vjetorin e martesës, bashkë me vajzën Ella Faria dhe Sam, familja ka marrë rrugë drejt Tel Avivit ku që në zbritje është pritur me pankarta që i urojnë mirëseardhje.

Emina po qëndron në një prej hoteleve më me nam dhe po shijon qetësinë e qytetit izraelit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm