Kur e humbi virgjërinë Semira Latifi? (VIDEO)

By

Të shtunën që sapo kaloi, pyetjeve provokative të emisionit Prive, iu ka përgjigjur aktorja shqiptare Semira Latifi.

Kur e humbi ajo virgjërinë, a ka pasur marrëdhënie seksuale me gjininë e njëjtë, a paguhet aktrimit dhe cila ishte humbja e saj më e madhe?

Këto dhe shumë të tjera do t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm