Kur po mendon të bëhet nënë Armina Mevlani? (VIDEO)

By

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve” në emisionin Prive.

Ajo tregoi shumë gjëra rreth vetes të cilat mbase nuk i keni ditur deri sot.

Pse është mendjemadhe, për çfarë është penduar ajo, çfarë raporte ka me motrën e Shkëlzenit (të fejuarit të saj) dhe të tjera dhe kur mendon të bëhet nënë?

Përgjigjet i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm