Kush ka lënë gjurmë tek Adelina Thaqi?

By

Në intervistën më të pazakontë të Prive “Qitja pikën” e ftuar ishte këngëtarja Adelina Thaqi.

Në fjalinë qe ajo duhej të vazhdonte, “Gjurmë tek unë ka lënë…” – ajo thotë se përjetimet jetësore, familja dhe njerëzit që takojmë gjithnjë lënë gjurmë tek në, por nëse do veçonte njërin ajo veçon bashkëshortin e saj.

Se perse u përgjigj ajo kështu, ndiqni intervistën e saj të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm