Ky është emri i vërtetë i Don Xhonit (VIDEO)

By

Artisti i ri Don Xhoni, u bë senzacion së fundmi në rrjete sociale pas një freestyle që është shpërndarë nga shumë fytyra të njohura shqiptare.

Reperi nga Drenica, së fundmi u intervistua nga Prive dhe tregoi planet e tij pas famës që mori brenda një nate.

Por, cili është emri i tij i vërtetë?

Këtë dhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm