Ky është urimi që Gold Ag ia bëri nënës (FOTO)

By

Sot është ditë e veçantë për Gold Ag-në.

Nëna e tij feston ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur vet ai përmes një postimi të veçantë në Instagram.

Artisti publikoi një fotografi me nënën e tij, të dy të buzëqeshur dhe shkroi: “Urime nanë ditëlindja jote. Urime xheneti i kësaj bote”.

Imazhi mori shumë pëlqime dhe urime nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se Gold Ag së fundmi ka qenë i angazhuar në ndihmat për Shqipërinë pas tërmetit që la të vdekur 51 persona dhe plagosi më shumë se 600./Prive.al

Artikuj të ngjashëm