Labi dhe Qëndresa flasin për eksperiencën e tyre të vetë izolimit

By

Këtë të shtunë të ftuar në Prive ishin çifti, Labi dhe Qëndresa.

Ata u bënë pjesë e një sfide të rubrikës PriveTok.

Pa filluar sfida dyshja folën për eksperiencën e tyre gjatë vetë izolimit dhe si ndikoi kjo në jetën e tyre.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm