Mbresa në bashkëpunim me një tjetër emër të njohur

By

Këngëtarja e re por tejet e dashur, Mbresa pas duetit me Elinel do të vij sërish në bashkëpunim.

Prive mëson se artistja është bërë bashkë me një emër të njohur por që për momentin nuk do të bëhet publik.

Kësaj radhe do e shohim Mbresën me më shumë ritëm, për dallim prej projekteve të fundit që ka sjellur.

Kjo prurje është punuar nga Diverse Music dhe producenti Gëzim Lazri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm