Milot Rashica bëhet baba për herë të parë

By

Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur.

Shumë urime!

View this post on Instagram

Dream big, little boy 🙏🏼

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

Artikuj të ngjashëm