Morena paska ndërruar status dhe s’dinim gjë?

By

Kohëve të fundit nëpër faqe fiktive në internet është bërë trend që të postohen ‘biseda’ të supozuara me vajza të njohura të shoëbizit shqiptar në momente të palakmueshme.

Ndonëse vërtetësia e tyre nuk është arritur të konfirmohet asnjëherë dhe në shumicën dërmuese të rasteve, për të mos thënë të gjitha, ‘bisedat’ e tilla janë montazhë.

Pre e tyre ka rënë edhe Morena Taraku e cila ka mohuar vërtetësinë e tyre përmes një postimi në Instagram.

Por, ky zhvillim është bërë shkas që të kuptohet se bukuroshja është në lidhje.

Këtë e ka bërë të ditur vetë në Instagram ku shprehet: ‘Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folet kot’.

Se kush është mashkulli që i ka marrë zemrën, kjo mbetet të shihet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm