Në klipin e ri Xhensila po duket e mahnitshme, ndërsa ky qenka titulli i këngës së saj

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Xhensila Myrtezaj, po rikthehet me këngë pothuajse pas një viti që pauzoi nga muzika për shkak se nisi familje të re.

Myrtezai tani po kthehet me këngë, ndërsa klipi është xhiruar në Venecia.

Për pamjen e saj si gjithmonë, janë kujdesur Kaci dhe Sellma, ndërsa nga imazhi i fundit që ka publikuar në Instagram, ajo po duket e mahnitshme.

Këngëtarja në mes rreshtash e ka zbuluar edhe titullin e këngës së saj të re dhe kënga siç duket do quhet “Sekreti Im”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm