Pas baladës së ndjerë, Anxhela Peristeri vjen më me ritëm!

By

Të pathënat e javës siç do herë sjellin lajme të reja nga artistët shqiptarë, e të njëjtën gjë bëri dhe në episodin e kësaj të shtune.

Ndër të tjera u zbulua se Anxhela Peristeri nuk ka vendosur të pushoj në janar por që të jetë goxha aktive.

Pas bashkëpunimit me Sinan Vllasaliun për këngën “Ata” që po pëlqehet goxha shumë, Anxhela është duke punuar për një produksion me më shumë ritëm.

Kjo prurje e artistes do të ketë firmën e Aida Barakut dhe Armend Rexhepagiqit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm