Rikthehet në youtube, kënga “Akull” e Capital T-së (VIDEO)

By

Është rikthyer në Youtube, kënga “Akull” e Capital T-së, e cila u hoq disa ditë më parë.

Lajmin e ka bërë të ditur reperi përmes një postimi në instastory.

Ky projekt muzikor i cili u bë hit akoma pa dalë me videoklip, numëron mbi 1.3 milion klikime në YouTube dhe tani ju mund ta shihni sërish.

Më poshtë videoja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm