Ryva Kajtazi po rikthehet?!

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi që tash e sa kohë i mungonë skenës sonë pasiqë ishte 9 muaj në procedurën e të bërit nënë e pastaj në përkujdesje të voglushës së sa.

Statusi i ri dhe angazhimet që i ma vete të qenurit nënë e detyruan Ryvën që të largohet paksa nga bota artistike.

Këngëtarja së fundmi ka marrë projektin e saj që do të jetë e gatshme për festat e fundvitit, kënga është Ritmike dhe me një tekst dashurie.

Normalisht që ky rikthim nuk mund të mos vij pa videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm