Sinan Vllasaliu i dedikon këngë gruas (VIDEO)

By

Sinan Vllasaliu i ka kushtuar këngë, bashkëshortes së tij Teutës.

Këngëtari shumë i pëlqyer shqiptar e ka publikuar projektin muzikor në prag të festave të fundvitit.

Muzikën dhe tekstin e ka punuar Avni Qahili ndërkaq orkestrimin e ka bërë Erbrar Mazhar.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën e cila ka domëthënie emocionuese./Prive.al

Artikuj të ngjashëm